Festival Hip Hop Žije odhaľuje ďalšie mená

Nový open air festival Hip Hop Žije 2013, ktorý sa bude konať 28. a 29. júna na Zlatých pieskoch, už má relatívne nabitý program, keď pre návštevníkov ponúka špičku slovenskej a českej scény v podobe Kontrafaktu, H16, MR, Ektora a Wicha, 4D, Vecka a Zverinu, skupiny Gramo Rokkaz, Suverena, Shomiho a ďalších. Stále ešte čakáme na ohlásenie zahraničného headlinera, no zatiaľ si tento line up môžeme doplniť ďalšími menami.

Kto sa teda objaví na pódiu a potvrdí, že "hip-hop žije?" Dali sme na niektoré priania fanúšikov a na line-up pripísali Strapa, Tafroba, Jaya Diesela, Moma, Plexa, Mugisa, Majselfa a Dramatikz. Okrem toho na festivale pribudne aj ďalší element hip-hopu a tým je Graffity Jam,ktorý zabezpečí značka Roof Top.

Predpredaj vstupeniek by mal odštartovať v prvej polovici apríla, pričom prvých 500 lístkov si budete môcť kúpiť za akciovú cenu. Môžeme vás ubezpečiť, že to stále nie je všetko. Viac info dodá rádio EUROPA 2, ktoré bude hlavným mediálnym partnerom festivalu. Nové info sa rovnako dozvieš na Refresheri a na fanpage festivalu.


28/6-30/6
2019