Hip Hop Žije 2017 väčší a lepší!

Neodmysliteľnou súčasťou festivalového leta je už niekoľko rokov aj obľúbená udalosť Hip Hop Žije, kde sa každoročne stretávajú tisícky fanúšikov rapového žánru aby si spoločne vychutnali vystúpenia svojich obľúbených interpretov. Na každom ročníku nemôžu chýbať tie najznámejšie etablované mená, no priestor vždy dostanú aj nováčikovia a samozrejme tiež minimálne jeden zahraničný headliner. Inak tomu nebude ani na jubilejnom piatom ročníku, ktorý sa bude konať v úvode leta, teda presnejšie od 30. júna do 2. júla. Hip Hop Žije 2017 sa bude aj tentokrát konať na Zlatých Pieskoch, avšak v tomto prípade sa organizátori rozhodli pre obrovský záujem zmeniť areál a tým vytvoriť väčší komfort a priestor pre viac atrakcií.
 
Areál sa teda presúva o len o niekoľko metrov ďalej, hneď vedľa jazera, kde sa môžete tešiť nielen na krajšie prostredie s podstatne väčšou rozlohou, ale rovnako na oveľa viac zaujímavého programu pre fanúšikov všetkých elementov hip hopu. Aby toho nebolo málo, na aktuálny ročník prinesie aj viac stageov a oproti minuloročným dvom sa teraz môžete pripraviť až na štyri - Hlavný stage, Urpiner stage, Ja Som funky stage, DJ Is Not Jukebox Stage.  Aj tento rok sa môžu športoví nadšenci tešiť na basketbalový, resp. streetball turnaja chýbať nebude ani kvalitný Graffiti Jam v spolupraci s rooftop.sk, takže aj v tomto smere bude o zábavu postarané a nudiť sa určite nebudete.
 
Ako veľmi príjemný bonus sa organizátori rozhodli pripraviť si aj záložný plán a v prípade nepriaznivého počasia sa časť programu presunie do indoorových priestorov, takže sa môžete tešiť na poriadnu nádielku živých vystúpení za každých okolností.
28/6-30/6
2019