Hip Hop Žije toto leto na Domaši, Duchonke a v Ostrave !

Festival Hip Hop Žije 2017 je už síce nenávratne za nami, ale mi však pracujeme na tom, aby mala veľká časť Slovenska možnosť vidieť väčšinu obľúbnených domácich interpretov na jednom pódiu a výsledkom je pokračovanie na Domaši a Duchonke a po novom aj v Ostrave. Už o pár týždňov, teda konkrétne 11. - 12. augusta bude hostiť jedinečnú hip hopovú udalosť Hip Hop Žije Domaša na východe a vy už veľmi dobre viete, že udalosť týchto rozmerov si nemôžete nechať ujsť. 

V závere letných prázdnin sa ešte dočkáme aj tretieho pokračovania, ktoré sa bude konať opäť na západe. Živé vystúpenia najobľubenejších interpretov si budú môcť návštevníci vychutnať v dátume 25. – 26.8 a narozdiel od predošlého ročníka nás na Duchonke čakajú až dva dni plné hiphopu. A aby toho nebolo málo, Hip Hop Žije sa rozširuje aj k našim západným susedom. 2.9 ho budú mať možnosť Česi v Ostrave zažiť na vlastnej koži. Na Domaši a Duchonke sa môžete tešiť na približne rovnaké hudobné obsadenie až na malé obmeny. Chýbať však určite nemôže KontrafaktSepar & DMSMajk Spirit & H16LuzaMomoPil CZverinaAless či chalani z Nerieš. V Ostrave sa môžete tešiť na taktiež nadupaný line up, kde budete môc vidieť okrem prvých troch spomenutých aj Paulieho Garanda, Aless a samozrejme domácich AK - SERGEI B & PASTOR.

Všetci títo interpreti aj skupiny si pre nás pripravili nadupané plnohodnotné vystúpenia a predstavia ako nové skladby, tak aj obľúbené staršie záležitosti. Ako už býva zvykom, lístky na všetky tri chystané zastávky si môžete zakúpiť za zvýhodnenú cenu už v predpredaju napríklad priamo na naše stránke v sekcii lístky alebo v sieti ticketportal.sk.

28/6-30/6
2019