Horsefeathers Alternative Stage s menami ako L Plus, Mc Gleb a ďalší...

Keďže hip hopu je na festivale HHŽ požehnane, rozhodli sme sa pre návštevníkov pripraviť aj alternatívu.

Horsefeathers Alternative Stage prinesie počas oboch nocí to najlepšie z pridružených žánrov ako napr. dub step, drum’n’bass, trap, reggae a pod.

Line up sme vytvárali v spolupráci s mladou úspešnou bandou, ktorá si hovorí Bass Down Low. Chalani sú organizátori rovnomenných eventov, ktoré sa momentálne tešia veľkému úspechu.

Sme radi, že naše pozvanie prijal aj špičkový slovenský drum’n’bassový producent - L Plus. Tomuto djovi a producentovi sa ako prvému podarilo dostať dnb do slovenských rádio hitparád. Singel “Amazing” rotuje už niekoľko mesiacov na Europe 2.

Taktiež musíme spomenúť, že jeho tracky vychádzajú na popredných svetových labeloch ako Technique a Viper.

Ďalej môžete očakávať vystúpenie mladého nádejného Mc Gleba, ktorého tracky by sme mohli prirovnať k UK stylu, grimeu a new soundu.

Ak Vám niečo vravia akcie s názvom Special Place tak neodmysliteľnou postavou týchto eventov je Olis Bakulu a.k.a. Sir Bakulu, ktorý nás taktiež poctí svojim dj setom. Reggae a dancehall bude mať pod palcom Selecta Cifimanktorý hral na festivaloch ako Uprising alebo Grape.

Kompletný line up:

L Plus, MC Gleb, Sir Bakulu,  Selecta Cifiman, Rascalon, Ass, Toast Face, Tefo, Teng and Chewy, Deffect, Illumundie, Conceptor  a DnBio.

28/6-30/6
2019