Máme headlinera!!!!

Organizátorom festivalu sa podarilo nemožné. Pred dvomi dňami im oznámil manažment DMX-a, že sa jeho tour kvôli zdravotným problémom ruší. V priebehu 48 hodin sa teamu Hip Hop Žije podarilo nájsť viac ako adektvátnu náhradu ktorá poteší hlavne fanúšikov “novej školy”.

Po troch dňoch nepretržitých rokovaní s viacerými agentúrami a manažmentami rôznych interprétov sa nakoniec podarilo nájsť meno z USA, ktoré bude korunovať celý festival.

Headlinerom Hip Hop Žije bude mimoriadne aktuálne a horúce meno z USA, rapper patriaci k momentálnej elite svetovej hip hopovej scény, je podpísaný pod vydavateľstvom Dja Khaleda – We The Best Music, taktiež pod Birdman-ovým Cash Money Records - ACE HOOD!

Rokovania boli mimoriadne náročné, kedže ACE HOOD sa mal už túto nedeľu zúčastniť prestýžnych BET Awards v Los Angeles. Po dňoch náročnej komunikácie sa nám podarilo jeho manažment presvedčiť, aby v sobotu vystúpil na Hip Hop Žije. Časť nášho organizačného teamu muselo kvôli tomu ísť osobne do Kosova (Priština), kde sa jednania konali.

Tento mladý a mimoriadne úspešný rapper z Floridy má na konte niekoľko mega hitov a spoluprác s menami ako Lil Wayne, Rick Ross, T Pain, Akon, Meek Mill a mnoho ďalších...

„Ako prvé sme začali okamžite dopĺňať domáce mená, ktorými sme chceli poskytnúť aspon dočasne malé odškodnené všetkým fanúšikom“ – hovorí jeden z organizátorov.

Prvá domáca skupina, ktorá obohatí line up je BOYBAND (Idea a Boy Wonder), ktorí len pred niekoľkými týždňami vydali svoj druhý album Galapágy a sú medzi návštevníkmi festivalu mimoriadne obľúbení.

Druhou domácou skupinou, ktorá vystúpi na festivale je legenda československého rapu - už neexistujúci NÁZOV STAVBY (Čistychov, DNA, Slipo, Bacil, Šegi 100 a Hajtkovič).

 

28/6-30/6
2019