Prvým menom z USA bude tento rok Dj Premier!

Dj Premier, ktorý bol označený magazínom Source za jedného z top 20 producentov na svete, je v svetovom hip hope skutočnou ikonou a s radosťou vám oznamujeme, že tento rok zahrá na Hip Hop Žije na Zlatých pieskoch.

Počas svojej uz takmer 30 ročnej hudobnej kariéry sa môže pýšiť spoluprácami ako len málokto. Môžeme spomenúť napríklad mená ako Kanye West, Jay Z, Snoop Dogg, Notoriou B.I.G., Busta Rhymes, Game, Fat Joe, Limp Bizkit, Xzibit a desiatky ďalších. 

Taktiež bol spoluzakladateľom legendárnej, žiaľ už neexistujúcej skupiny Gang Starr. Momentálne vystupuje buď sám ako dj alebo spolu s rapperom Royce da 5’ 9” pod menom Phryme.

Jeho djské vystúpenia sa vyznačujú obrovskou energiou a taktiež veľkou interakciou a komunikáciou s publikom. Premier sa na Slovensku predstaví poprvý krát a preto by ste si túto show nemali nechať újsť. 

Dj Premier ale stále nie je najhlavnejšou hviezdou celého festivalu. Meno hlavného headlinera odhalíme už o niekoľko týždňov.

Do nášho line up-u pribudli taktiež aj ďalšie domáce mená. Spomenúť môžeme: DMS (Separ, Dame a Dj Miko), Kali a Peter Pann, L.U.Z.A., Ektor, Pil C, Otis, Dj Wich, Igor Kmeťo, Zverina, Aless, Jofre a Krok Speť.

28/6-30/6
2019