Ročník 2016 je za nami. Ďakujeme všetkým!

Od štvrtého ročníku ubehli už dva týždne a preto nastal čas si zhrnúť, čo sme mohli na tomto podujatí vidieť. Nebudeme podrobne rozoberať jednotlivé vystúpenia, ale s dobrým pocitom na duši chceme skonštatovať, že sme boli svedkami mnohých príjemných prekvapení a skvelých koncertov. Návštevnosť bola opäť skvelá a potvrdzuje to, že hip hop na Slovensku naozaj žije!

HHŽ 2016 priniesol doposiaľ najbohatši hudobný line up na troch pódiách s headlinermi na vysokej svetovej úrovni. Čo nás samozrejme mrzí, je predčasné ukončenie festivalu, ktoré spôsobilo mimoriadne nepriaznivé počasie a malo za následok zrušenie koncertu Pusha T, no žial takéto udalosti nevieme a nedokážeme ovplyvniť. Na prvom mieste je samozrejme vaše zdravie a bezpečnosť, k čomu sme sa vyjadrili aj na našom facebooku.

Ani takéto udalosti nás však neodradia od toho, aby sme začali s prípravami Hip Hop Žije 2017. Samozrejme ideme pracovať aj na odstraňovaní nedostatkov, ktoré sme si všimli a na zvyšovaní vášho komfortu. Tento rok sme obohatili festival o niekoľko noviniek, ktoré sa stanú pevnou súčasťou ďalších ročníkov ako napríklad vylepšené stanové mestečko alebo strážené odkladacie priestory.

Pevne veríme, že nám ostanete verní aj v roku 2017 a chceme sa úprimne poďakovať všetkým návštevníkom, interprétom, pomocným silám a partnerom. Bez vás by realizácia tohto projektu nebola možná.

Ďakujeme

 

Team Festivalu

28/6-30/6
2019