Siedmy ročník Hip Hop Žije bol plný exkluzívnych momentov.

Bratislavskú zastávku siedmeho ročníka Hip Hop Žije máme úspešne za sebou. Tisícky fanúšikov na Zlatých pieskoch boli svedkami množstva atraktívnych vystúpení na štyroch pódiách. Samozrejmosťou bol aj bohatý sprievodný program, ktorý sme si mohli všetci spoločne s koncertami užiť aj vďaka skoro ideálnemu počasiu. 

Bolo príjemné vidieť, že si návštevníci aj samotní slovenskí a českí interpreti užili koncerty amerických headlinerov a obzvlášť prekvapil Gunna, ktorý narozdiel od veľa svojich zámorských kolegov rovnakých kapacít priniesol plnohodnotnú atmosférickú show plnú súčasných hitov. 

Hip Hop Žije 2019 obhájil titul najväčšieho domáceho festivalu rapovej kultúry a opäť posunul sám pre seba latku vyššie. Komfort návštevníkov, kvalita line upu, stage dizajn aj všetko okolo opäť potešilo aj tých najnáročnejších a dočkali sme sa aj zopár exkluzívnych momentov.

Už tradične interpreti využili výhodu festivalov a na svoje tracky pozvali naživo hosťujúcich a prítomných interpretov, obzvlášť špeciálna bola show NobodyListena, počas ktorého showcase vystúpili Nik Tendo, Calin aj Pil C.

Ten odohral exkluzívny leak z avizovaného albumu a my sa máme na čo tešiť. Ďalšie regionálne zastávky Hip Hop Žije oznámili organizátori pred pár hodinami.Zdroj: refresher.sk 


28/6-30/6
2019