UROB SI SVOJ COVER A POMÔŽ! #hipHOPEzije

Chceš si vyskúšať, ako prebieha fotenie na cover albumu pod vedením profesionálneho fotografa? Nacvič si doma pózy a príď na festival Hip Hop žije, kde sa môžeš kreatívne odviazať a stať sa tvorcom svojho vlastného coveru! K dispozícii budú rôzne rekvizity, takže sa máte na čo tešiť. 

Jednou z mnohých noviniek, ktorú tento rok na festival prinášame, je možnosť POMÔCŤ tým, ktorí to potrebujú. Spojme sily a urobme dobrú vec! 

V stánku, kde bude samotné fotenie prebiehať budete mať možnosť prispieť do verejnej zbierky, ktorú sme sa tento rok rozhodli zorganizovať v spolupráci s občianskym združením APPA – Asociácia pomoci postihnutým. Ideme pomôcť teenagerom - súrodencom, ktorí milujú Hip Hop, ale nemajú toľko šťastia, aby si svoj život mohli v zdraví užívať. Celý výťažok bude teda venovaný Karinke a Petrovi – ktorí potrebujú pomoc, aby ich život bol ľahší a jednoduchší. 

Každý, kto sa v stánku odfotí, bude následne automaticky zaradený do súťaže o najlepší cover. Víťaz získa oficiálny merch Hip Hop žije a ďalšie zaujímavé ceny. Tak predveď, čo v tebe je, UROB SI SVOJ COVER A POMÔŽ! A nezabudni na hashtag #hipHOPEzije 

Hip Hop je viac než len hudba...tak ukážme, akú má silu a spoločne sa pokúsme spraviť svet krajším. Už 29.06.2018 na najväčšom hip-hopovom podujatí v česko-slovenskom priestore Hip Hop Žije 2018. Zdroj: Refresher.sk 

28/6-30/6
2019