V prípade nepriaznivého počasia máme záložný plán

Už 29. júna budú bratislavské Zlaté piesky hostiť šieste pokračovanie festivalu Hip Hop Žije. Organizátori obľúbenej udalosti pod holým nebom si pre návštevníkov pripravili bohatý hudobný program, na ktorého čele stojí headliner Rick Ross a sekunduje mu prakticky celá československá rapová scéna. Chýbať nebudú reprezentanti starej aj novej školy, legendy aj nováčikovia, ktorých shows jednoducho stoja za to. 

V minulom roku sa festival prvýkrát presunul do väčšieho areálu, vďaka čomu sa vytvoril priestor na ešte bohatší sprievodný program plný športu a zábavy, ktorý sme ti už priblížili v tomto článku

Na základe predošlých skúseností sa počas posledného ročníka tvorcovia rozhodli vytvoriť aj záložný plán, ktorý by Hip Hop Žije zachránil v prípade nepriaznivého počasia alebo akejkoľvek inej situácie, ktorá by mohla narušiť hladký priebeh festivalu.

Tento plán B platí aj pre ročník 2018 a ide o nadzemné garáže obchodného domu STYLA, ktorý sa nachádza hneď vedľa OC PALACE. Ak by teda došlo k nečakanému prerušeniu, toto miesto má dostatočnú kapacitu na to, aby časť programu mohla bez komplikácií pokračovať na predpripravenom náhradnom stagei. A my si možno užijeme poriadnu párty v garáži. Tento scenár však nepredpokladáme a pevne veríme, že všetko prebehne podľa plánov a pod holým nebom, čo v konečnom dôsledku vytvára nenapodobiteľnú atmosféru.


Zdroj: Refresher.sk

28/6-30/6
2019