Na Slovensko zavíta Gunna ako reprezentant novej vlny

Z jedného z najlepších minuloročných amerických albumov až na bratislavské pódium festivalu Hip Hop Žije. Populárny reprezentant novej vlny Gunna v roku 2018 hosťoval na Travisovom albume Astroworld a v tom aktuálnom vydal úspešné sólo s názvom Drip or Drown 2. Okrem toho má na konte hneď niekoľko hitov so stovkami miliónov views na YouTube a streamovacích službách.

Ide o interpreta, ktorý patrí pod Young Thugove vydavateľstvo YSL Records a práve jeho vplyv sa na mladom Gunnovi prejavuje najviac. Zároveň veľmi intenzívne spolupracuje s Lil Babym, podporuje ho Drake aj Metro Boomin a na hosťovačkách má mená ako Lil Yachty, Offset, Playboi Carti alebo NAV z Weekndovho XO labelu.

Ty ho budeš mať možnosť vidieť a počuť vďaka organizátorom na Hip Hop Žije 2019 a všetko nasvedčuje tomu, že pôjde o veľkolepú show. Gunna bude rozbehnutý, keďže jeho európske turné začína už o pár dní a v Bratislave bude séria jeho shows vrcholiť.  

Ako druhý headliner sa tak pripája k Ja Rulemu. Samozrejmosťou je tiež prítomnosť najväčších domácich mien vrátane Kontrafaktu, Majka Spirita, Separa s DMS, Kaliho a mnohých ďalších. Festival Hip Hop Žije je teda opäť o niečo väčší a tentokrát organizátori vyhoveli fanúšikom oldschoolu a novej vlny aj v rámci amerických mien. 

 

zdroj: refresher.sk

28/6-30/6
2019